Jestem magistrem fizjoterapii od 2007 roku. Odkąd ukończyłem studia na AWF we Wrocławiu pracowałem w wielu miejscach zdobywając doświadczenie i pogłębiając wiedzę. Od samego początku zdecydowałem się na założenie własnej działalności, która pozwala się realizować i indywidualnie podchodzić do problemów moich pacjentów.
W naszej Poradni AUXILIUM od 2009 roku realizuję program „Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci” oraz od 2018 program „Za Życiem”. Jestem również fizjoterapetą w naszej Szkole Podstawowej dla dzieci z orzeczeniem o ptrzebie kształcenia specjalnego. Zakres pracy z uczniami obejmuje zaburzenia rozwoju ruchowego, diagnostykę i korekcję wad postawy, urazy.

W fizjoterapii dorosłych zajmuję się usprawnianiem m.in. po zabiegach chirurgiczno-ortopedycznych, bólach związanymi z przeciążeniami, zwyrodnieniami, urazami, dyskopatiami.

Współpracowałem jako fizjoterapeuta z wieloma ośrodkami takimi jak przedszkola, przychodnie, uzdrowiska, klub Sportowy Bielawianka II liga Siatkówki wszystkie grupy wiekowe przez 4 sezony, Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie, Zespół Ośrodków Wsparcia w Bielawie.
Moją osobistą pasją jest wspinaczka skałkowa, górska i biegi w terenie. Wiele przeciążeń i urazów związanych z moją aktywnością przepracowałem na sobie.
Zapraszam na indywidualne zajęcia dobierane precyzyjnie do każdego przypadku lub według wytycznych lekarskich.